70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Proste pożycznie to pozyczka bez bik dla kazdego bez wychodzenia z domu, wejdż i zawnioskuj teraz

Jeśli szukasz strony, która oferuje umieszczanie ogłoszeń online całkowicie za darmo, to dobrze trafiłeś. Dzięki nam sprzedaż swoje przedmioty z łatwością.

Możesz tu zamieścić ogłoszenia za darmo różnych kategorii. Śmiało możesz tutaj sprzedać ubrania, obuwie, artykuły dla dzieci, zabawki, pojazdy, artykuły dla zwierząt, elektronikę, akcesoria do domu i ogrodu, nieruchomości takie jak mieszkania, domy, działki rolne i budowlane oraz wiele innych, których chcesz się pozbyć. Możesz tu także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub pracownika, o wynajmie mieszkania oraz lokali usługowych. Bez problemu wstawisz ogłoszenie o zwierzętach, które czekają w schronisku na swojego właściciela i takie oferty też wyszukasz.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent, to na naszej stronie znajdziesz również mnóstwo produktów w najlepszych cenach. Warto tu zajrzeć, aby nie przegapić żadnej okazji.

Możesz tutaj też wyszukać oferty o sprzedaży wszystkiego, co Cię interesuje. Dzięki specjalnym filtrom szybko wyszukasz wszystkie oferty np. o sprzedaży roweru, czy sprzętu RTV. Poruszanie się na naszej stronie jest bardzo proste i nikomu nie powinno zrobić najmniejszego problemu.

Sprawdź i przekonaj się sam, że dodawanie ogłoszeń jeszcze nigdy nie było takie proste, a co najważniejsze wszystkie ogłoszenia umieścisz na naszej stronie całkowicie za darmo. Aby dodać ogłoszenie, należy przejść jedynie przez kilka prostych kroków, których wykonanie powinno zająć zaledwie kilka minut.

 

Na początek trzeba się zarejestrować. Należy wybrać zakładkę REJESTRACJA i wypełnić krótki formularz.Wpisujesz tutaj swoje dane osobowe, login, który wymyślisz sam, hasło oraz adres e-mail, który jest wymagany do ukończenia rejestracji. Na koniec należy kliknąć w „zarejestruj”.

Następnie należy zalogować się do swojej poczty elektronicznej. Tam znajdziesz wiadomość wysłaną przez nas system. Należy kliknąć w otrzymany link, aby potwierdzić rejestrację.

Kolejny krok to zalogowanie się na naszej stronie internetowej. Zrobisz to za pomocą ustawionego przez siebie loginu i hasła.

Gotowe. Jesteś już zalogowany i możesz dodawać ogłoszenia. Wystarczy wejść w zakładkę DODAJ OGŁOSZENIE. Wypełniasz kilka danych w formularzu dotyczącym przedmiotu, który chcesz dodać. Możesz także dodać zdjęcie, aby twoja oferta była bardziej atrakcyjna i zachęcała do kupna. I gotowe, Twoje ogłoszenie zostało dodane. Jest to bardzo proste. Spróbuj, a przekonasz się o tym sam.