70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Leasing Tuchów zadzwoń 887332665

Leasing Tuchów zadzwoń 887332665

leasing bez bik

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskania potrzebnych rzeczy. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i dzierżawy.
Rzecz leasingowana w umówionym czasie nie przechodzi na twoją własność, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Jordanów

 

 

Najczęściej leasing dotyczy samochodów, chociaż różne urządzenia, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz mieć, za pomocą tej metody. Młode firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skonsultujesz się z agentami, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Jasne jest, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W trakcie spotkania agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i odliczamy od podatku dochodowego. Spotkanie z ekspertem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej działalności gospodarczej , na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Najważniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Korzystając z tej formy, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Procedura jest banalna. Wybierasz odpowiedni model auta, ustalasz warunki finansowania, wypełniasz formularz zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
odbierasz samochód z salonu. Zyski działania są nie do przecenienia. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której przy zakupie indywidualnym zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Niewątpliwy atut to fakt, że nie musisz wykupywania auta, które masz w leasingu. Tak więc, sprzedaż samochodu i starania o korzystną sprzedaż również nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Jordanów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z dostępnością gotówki, możesz negocjować warunki umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. W zawartej umowie, określa się, że użytkujemy auto, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupu samochodu.

Firma Leasing Jordanów będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o dochodach, wydruku z konta osobistego.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym momencie, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Jordanów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments