70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Potrzebna gotówka? Zadzwoń do Profi Credit

Potrzebna gotówka? Zadzwoń do Profi Credit

Profi Credit Polska S.A to doświadczona firma pożyczkowa z główną siedzibą przy ul. Browarnej 2 w Bielsko – Białej wpisana do VIII Wydziału Gospodarczego Krajowego Rejestru Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bielsku – Białęj. Profi Credit Polska S.A w lutym 2017 roku zajął  1 miejsce w rankingu jako najlepsza pożyczka wśród pożyczek pozabankowych oraz 1 miejsce w rankingu pożyczek na raty w czerwcu 2017 roku. Profi Credit jako firma pożyczkowa udzielająca pożyczek pozabankowych istnieje na rynku już od 2004 roku i stale się rozwija o czym świadczy coraz lepiej przeszkolona kadra pracownicza licząca nie spełna 3000 pracowników w ponad 130 oddziałach firmy mieszczących się na terenie całej Polski.

Profi Credit udziela pomocy w najbardziej nagłych i wymagających tego sytuacjach wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z prostą i błyskawiczną pożyczką. Spółka nastawiona jest na wyrozumiałość i wsparcie o czym świadczy pożyczka przeznaczona dla osób, które nie dostały pozytywnej decyzji kredytowej w banku  lub nawet nie wnioskują o kredyt bankowy znając swoją sytuację finansową. Z taką ofertą pożyczki pozabankowej wychodzi do konsumentów Profi Credit rozumiejąc nieustające potrzeby i rosnące wydatki konsumentów umożliwia im szybką pożyczkę nawet do 20000 zł rozłożoną na 48 rat a potrzebne do tego będą jedynie podstawowe dokumenty. Do dyspozycji klientów spółka posiada w ofercie równie szybką pożyczkę z obsługą domową co oznacza, że w ogóle nie musisz wychodzić z domu a gotówka sama zapuka do twoich drzwi. Taka pożyczka dostępna jest w kwocie od 200 zł do aż 25000 zł. Profi Credit jest firmą, która bazuje na pożyczkach pozabankowych dlatego z wyrozumiałością podchodzi do innych ewentualnych zobowiązań konsumentów wspólnie znajdując najlepsze rozwiązanie.

Profi Credit ustala sposób udzielenia pożyczki ratalnej z klientem, dopasowuje jej wysokość i rozkłada na odpowiednią liczbę rat tak aby spłata zobowiązania była lekka i prosta dla klienta. To także jest w interesie  firmy pożyczkowej aby pożyczkobiorca nie miał żadnych trudności w spłacie zaciągniętego w Profi Credit zobowiązania dlatego oferta pożyczki ratalnej jest w taki sposób dopasowana żeby nie sprawiała problemów od początku do końca jej trwania. Profi Credit S.A jako firma pożyczkowa udziela pożyczek pozabankowych za pośrednictwem Internetu oraz przez telefon w formie wygodnej dla interesanta. Wniosek o szybką pożyczkę w Profi Credit  można złożyć na dwa sposoby czyli poprzez stronę internetową pod adresem proficredit.pl lub za pośrednictwem infolinii pod numerem 801805806. Wieloletnia tradycja firmy. Firma pożyczkowa działająca obecnie pod nazwą Profi Credit S.A , której łączna wartość udzielonych zobowiązań na rok 2014 przekraczała 490 milionów złotych istniała na rynku także w latach poprzednich. W 1994 roku powstała firma Profi Credit, której ówczesną nazwą był Profi Real Poland. Początkowo nie była to firma pożyczkowa a działalność rozwijała się jako spółka zajmująca się odzyskiwaniem wierzytelności między innymi z nieruchomości dłużników.

Natomiast już w 2004 roku otworzono pierwszy polski oddział Profi Real Poland oraz zmieniono koncepcję działania firmy ponieważ to właśnie 2004 rok był przełomem kiedy to zaczęto udzielać pierwszych pożyczek pozabankowych klientom. Zainteresowanie produktami finansowymi, które oferowała spółka wzrastało z miesiąca na miesiąc wraz z liczbą udzielonych klientom pożyczek. W 2008 roku spółka Profi Real zmieniła nazwę firmy na Profi Credit Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i do 2012 roku wartość wszystkich udzielonych pożyczek przekraczała już 279 milionów złotych co było niesamowitym sukcesem pożyczkodawcy. Nie tylko wzrósł sam budżet ale spółka zyskała masę nowych klientów za sprawą automatycznej reklamy. Dzięki ogromnej liczbie zadowolonych pożyczkobiorców, którzy skorzystali z oferty Profi Credit o firmie udzielającej szybkich pożyczek pozabankowych dowiedziało się jeszcze więcej konsumentów co z kolei przyczyniło się do wzrostu udzielanych pożyczek ratalnych i znacznej poprawy jakości życia w społeczeństwie.

Osoba otrzymująca pożyczkę ma prawo przeznaczyć daną kwotę wedle własnych celów oraz potrzeb np. nowy telewizor, meble do salonu czy wycieczka za granicę. Zaledwie 2 lata później czyli w 2014 roku wartość udzielonych pożyczek przez spółkę wynosiła niemal 500 milionów złotych. Obłyskawicznym rozwoju firmy świadczy błyskawiczne udzielanie pożyczek bez zaświadczeń oraz sumy tych pożyczek, których łączna wartość w 2015 roku przekroczyła już 686 milionów złotych i to wtedy właśnie nadano spółce nazwę Profi Credit Polska S.A, która funkcjonuje do dzisiaj. Zmieniona zostałą również sama forma prawna ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na spółkę akcyjną. Profi Credit nieustannie pnie się do przodu o czym świadczy prowadzenie nowej oferty pożyczek online aż do 20000 zł na 48 równych rat. Ile kosztuje pożyczka w Profi Credit? Spółka akcyjna Profi Credit Polska S.A dopasowuje ofertę szybkiej pożyczki do wymagających potrzeb klienta. Jako doświadczony pożyczkodawca zna i rozumie trudny rynek i ciężko odnajdujących się w nim konsumentów dlatego mogą oni liczyć na minimalne koszty pożyczki.

Profi Credit zapewnia, że korzystając z oferty pożyczki online pożyczkobiorca nie będzie zobowiązany do płacenia odsetek od pożyczonej sumy co należy przyznać jest bardzo kuszące. Być może nie wiele osób jest świadomych jak bardzo elastycznym pożyczkodawcą jest Profi Credit nie robiąc problemów w nagłej sytuacji kiedy przy spłacie raty pojawią się przejściowe trudności. Kiedy to pożyczkobiorcy niespodziewanie powinie się noga i nastąpią trudności w płynności finansowej Profi Credit zaproponuje szybkie odroczenie terminu spłaty lub obniżenie kwoty raty o połowę a to sprawia, że społka jest jedynym pożyczkodawcą z tak elastyczną i dopasowaną do konsumentów ofertą.

W praktycznie każdej sytuacji Profi Credit jest w stanie znaleźć rozwiązanie i wspólnie z pożyczkobiorcą dojść do porozumienia wygodnego dla obu stron. Klienci doceniają także czas pracy pracowników decyzje pożyczkowe są wydawane w ciągu zaledwie kilkunastu minut przez Internet lub telefonicznie co sprawia, że interesanci nie muszą wychodzić z domu. RRSO natomiast wynosi 89, 93%. Profi Credit udziela pożyczek pozabankowych nie tylko osobom prywatnym ale także posiada specjalną ofertę dla osób prowadzących działalność gospodarczą a maksymalna kwota jaką mogą pożyczyć to aż 25000 zł. To co czyni szybką pożyczkę jeszcze bardziej atrakcyjną jest fakt, że do jej otrzymania nie są wymagane zupełnie żadne skomplikowane mogące stwarzać problem dla klienta dokumenty.

Zdecydowaną zaletą pożyczki jest to, że w większości przypadków wystarczy jedynie kopia dowodu osobistego i dowolny dokument potwierdzający adres zamieszkania wnioskodawcy. I to wszystko a to oznacza, że do otrzymania pożyczki w Profi Credit wystarczą te dokumenty, które potrzebne są np. przy założeniu konta bankowego. Po zawnioskowaniu o szybką pożyczkę online i otrzymaniu pozytywnej decyji Profi Credit wypłaci przyznane pieniądze na indywidualny rachunek bankowy pożyczkobiorcy a w tym przypadku klient ie musi się martwić gdzie znajduje się oddział spółki a co gorsza czy znajduje się w danej miejscowości. Pożyczkodawca oddaje do informacji klienta harmonogram spłaty pożyczki w ratach i dla wygody konsumentów pożyczkobiorcy uiszczają sumę każdej raty na podany w umowie rachunek pożyczkodawcy.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments