70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Ubezpieczenie dobytku

Ubezpieczenie dobytku

Ubezpieczenie Kołobrzeg

Oprócz polisy od przypadkowych wypadków, które mogą się przytrafić nam każdego dnia i które wymuszą właściwe leczenie oraz wydatki z nim związane, należy zainwestować także w ochronę naszego dobytku.

Ubezpieczenie dobytku

Pojazdy możemy w banalny sposób zabezpieczyć za pomocą świadczeń takich jak OC lub AutoCasco oraz kilku innych. Jak można zatem zadbać o nasz dom lub mieszkanie?

kredyty Kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Polisę na mieszkanie jak i ubezpieczenie domu można kupić w internecie bądź osobiście w właściwej agencji świadczącej takie właśnie usługi. Co obejmuje takie ubezpieczenie? Ubezpieczenie domu, w którym mieszkamy ma pod swoją ochroną elementy ruchome oraz stałe, chroni ono mury oraz całą resztę od pożaru oraz innych wydarzeń losowych, takich jak przykładowo zalania.

Polisa na mieszkanie zawiera zazwyczaj zupełnie taką samą ofertę.
Istnieje też możliwość ubezpieczenia domu w budowie, co jest bardzo świetną opcją, bowiem czasami zdarzają się na niej choćby kradzieże towarów. Polisa taka, zapewni nam zatem zadośćuczynienie w przypadku kradzieży, zalania, czy też pożaru bądź uszkodzenia w inny sposób.

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Podlegać jej może również garaż, ogrodzenie, sprzęt, a także materiały budowlane będące na placu budowy.

Warto zabezpieczyć własny dom lub mieszkanie, bowiem w przypadku wydarzenia losowego odzyskamy chociaż część związanych z nim nakładów, co czasem może okazać się ogromnym ratunkiem.

Wejdź i ubezpiecz się ubezpieczenie Kołobrzeg

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments