70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Współpraca

Proste pożycznie to pozyczka bez bik dla kazdego bez wychodzenia z domu, wejdż i zawnioskuj teraz

Proste pożyczanie to nie tylko szeroki zakres usług finansowych, ale także wiele możliwości owocnej współpracy. Poniżej przedstawiamy Ci kilka możliwości.

Kliknij i zacznij zarabiać

 

Jeśli interesuje Cię praca w charakterze agenta kredytowego to mamy dla ciebie ciekawą propozycję. Dzięki nam będziesz mógł się realizować i rozwinąć skrzydła pod naszą opieką. Nasza firma skupia już tysiące współpracujących agentów, a to dlatego, że współpraca z nami to same korzyści i czysta przyjemność. Dzięki współpracy z nami możesz wiele zyskać. Abyś mógł zostać naszym agentem, nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Jedyne, czego oczekujemy to chęci nawiązywania nowych znajomości z jak największą grupą osób. Dlatego, jeśli lubisz pracę z ludźmi, chętnie udzielasz rad i jesteś otwarty na nowe kontakty, to jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko. Nasza firma ze swojej strony zapewni Ci wsparcie, które znacznie ułatwi Ci pracę i wejście na rynek. Wyposażymy Cię w narzędzia niezbędne do wykonywania Twoich obowiązków w roli agenta kredytowego. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, otrzymasz dostęp do specjalnej platformy dla agentów i to będzie Twoje główne narzędzie pracy, dzięki któremu będziesz mógł monitorować wszystkie przeprowadzone przez siebie transakcje. Zapewniamy Ci pomoc i wsparcie na każdym kroku.

 

Co będzie składało się na Twój zysk?

– Prowizja z każdej podpisanej umowy,

– odsetki z tytułu niezapłaconych rat w terminie,

 

– opłaty za niespłacone zobowiązanie wynikające z umów pożyczkowych, które zawrzesz.

Gwarantujemy Ci tylko przejrzyste i jasne warunki współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a przedstawimy Ci korzystne warunki współpracy.

Dla właścicieli małych lombardów oferujemy możliwość współpracy z Polskim Lombardem, który jest największym lombardem w Polsce. Współpraca z Polskim Lombardem to same korzyści. Jeśli nowe przepisy zmusiły Cię do zwinięcia swojego interesu, możesz nadal prowadzić swój biznes pod skrzydłami Polskiego Lombardu.

 

Na czym polega współpraca z Polskim Lombardem?

Jeśli zajmujesz się prowadzeniem lombardu, zostanie z Tobą zawarta umowa współpracy na sprzedaż pożyczek. Na umowie Polski Lombard będzie wpisany jako pożyczkodawca, a Ty będziesz widnieć na umowie jako przechowujący towar. Jakie będziesz miał z tego korzyści? To opłacalne i bardzo proste.  Co najważniejsze będziesz zarabiał na przechowywaniu towaru, a także na odsetkach od udzielonej pożyczki. Nam natomiast zapłacisz tylko niewielką uzgodnioną prowizję systemową, która zostaje ustalona w czasie negocjacji biznesowych. Dajemy gwarancję jasnej umowy i zysku. Polski Lombard może być także Twoim lombardem.

 

Dodatkowo otrzymasz dostęp do specjalnej platformy lombardowej on-line. Poprzez tę platformę będziesz efektywniej zarządzać swoim biznesem oraz będziesz mógł udzielać pożyczek w uparciu o umowę lombardową. Będziesz miał do dyspozycji  także inne produkty finansowe, które będą dostępne dla Ciebie jako pośrednika i dzięki temu także będziesz mógł zarabiać.

Polski Lombard oferuje współpracę dla lombardów i dla inwestorów.

Korzyści współpracy dla lombardów:

– Możesz dołączyć do rozpoznawanej marki, jaką jest Polski Lombard.

– Damy Ci dostęp do bardzo praktycznej i łatwiej w obsłudze platformy do obsługi lombardu i pożyczek.

– Będziesz mieć gwarancję nietykalności przez Urzędy Skarbowe, a także Komisję Nadzoru Finansowego.

– Będziesz mógł sprzedawać nowe pożyczki jako pośrednik.

– Nieodebrany towar z zastawu będzie wystawiony na sprzedaż na Twoim profilu Allegro bądź Facebooku.

– Będziesz mieć możliwość korzystania z naszych środków i zasobów w celu udzielania większych pożyczek pod nieruchomość.

-Będziesz mógł budować własną strukturę oddziałów w systemie lombardowym oraz ich nadzorowanie.

 

Co stracisz, jeśli nie zdecydujesz się na współpracę z Polskim Lombardem?

– Nie będziesz miał dostępu do praktycznego i innowacyjnego systemu lombardowego.

– Będziesz narażony na nieprzyjemności w licznych urzędach, jeśli nie dostosujesz się do przepisów znowelizowanej ustawy.

– Nie będziesz posiadał dostępu do dodatkowych produktów finansowych znanych firm i dodatkowej gotówki na pożyczki.

– Nie będziesz mógł budować własnej struktury w systemie lombardowym.

Współpracując z Polskim Lombardem, możesz tylko zyskać.

Korzyści współpracy dla inwestorów

Ze względu na rosnące zainteresowanie pożyczkami pod zastaw został stworzony innowacyjny system inwestowania w pożyczki społecznościowe.

U nas pożyczki, które są udzielane klientom, są zabezpieczone zastawem. Dzięki temu niemal 100% pożyczek będzie spłacanych i będą one opłacalne. Oferujemy zysk w wysokości 5% miesięcznie od każdej udzielonej pożyczki.

 

Polski Lombard gwarantuje przejrzyste warunki:

Klient chcący pożyczyć pieniądze, kontaktuje się z nami. My weryfikujemy klienta oraz przedmiot zastawu i proponujemy kwotę pożyczki. Ty otrzymujesz powiadomienie i akceptujesz ofertę, a następnie przelewasz kwotę pożyczki na podany rachunek bankowy klienta za naszym pośrednictwem.

Dalej sprawą zajmiemy się my, także nie będziesz musiał się martwić, czy klient spłaci pożyczkę, czy może nie. Ewentualnie będziemy windykować klienta lub sprzedamy zastawiony przedmiot. Co dla Ciebie ważne jako dla inwestora, co miesiąc otrzymasz prowizję na swój wkład finansowy w udzieloną pożyczkę. Nie ma znaczenia czy klient spłacił pożyczkę, czy też przedłużył termin spłaty. W przypadku gdy klient spłaci pożyczkę, Ty otrzymasz zwrot kwoty z pożyczki. Jeśli klient pożyczki nie spłaci, otrzymasz stałe 5% wartości odsetek od udzielonej kwoty pożyczki. Bez względu na sytuację i tak zyskasz.

Cały czas będziesz miał dostęp do systemu transakcyjnego i zobaczysz, ile jest ogólnie udzielonych pożyczek, a ile już spłaconych.

W specjalnym panelu administracyjnym będziesz miał wgląd do wszystkich danych dotyczących: kto zaciągnął pożyczkę, pod co jest udzielona i co stanowi jej zabezpieczenie, a także do fotografii przedmiotu zastawu.

Ty będziesz pożyczkodawcą, a Polski Lombard skutecznym pośrednikiem w udzielaniu pożyczek. Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie się z nami skontaktuj.

Oferujemy także inną formę współpracy z naszą firmą, która polega na reklamowaniu Twojej działalności na naszych stronach internetowych. Proste pożyczanie nie jest jedyną witryną prowadzoną przez naszą firmę. Dzięki temu, że skupiamy wokół swoich stron codziennie tysiące użytkowników, reklama na naszych stronach jest najlepszą reklamą dla Twojej firmy. Warto zatem przygotować baner reklamowy swojej działalności, a z pewnością dzięki naszej pomocy powiększysz liczbę swoich klientów.

Współpraca biznesowa

Jeśli zatem jesteś zainteresowany reklamą swojej działalności za pośrednictwem naszych stron internetowych, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.